18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

20 maja 2022

Oferta lokalu na 18 urodziny w Krakowie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Na ogół z okazji niektórych rocznic, imienin czy urodzin nie organizujemy zabaw z krewnymi i znajomymi, uznając, że nie jest to potrzebne. Lecz zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których właściwe świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest z pewnością ukończenie 18 roku życia, a więc “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na osiemnaste urodziny – niech ma pojemną salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi dużo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach powszechnych, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze oraz założyć firmę. Lecz zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność urządzenia wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych decyduje się urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących obszerną salę taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy pyszne menu imprezowe. Chcesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wynajmij salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

Lokal na osiemnaste urodziny – wygląd pomieszczenia także jest istotny!

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Powinno się w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Szałowa dekoracja sali także jest niezmiernie ważna, żeby uczestnicy kompletnie wczuli się w ducha imprezy. Należy więc postawić na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian zgodnie z sugestii solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z posiłkami i napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdza się menu kanapkowe, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb i zasobności portfela klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]