Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

7 kwietnia 2022

Potrzebujesz wiadomości o Flobo - robocie do obsługi należności? Dobrze trafiłeś!

Właściciele przedsiębiorstw stale szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – jak to działa?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają tylko sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla biur podróży, hoteli i podmiotów usługowych

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych czy niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za realizację usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]