Wyjątkowe, funkcjonalne meble do domu i firmy – o marce Noti

15 maja 2021

Noti. Zdobądź więcej informacji o tej marce.

Urządzając pomieszczenie, czy to po odświeżeniu mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, aby zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Zarazem chcemy, by wnętrza wyrażały naszą osobowość, a to nie zawsze jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wytwarzane na masową skalę przez popularnych na całym świecie producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest o wiele większy niż się wydaje. Polacy też mogą się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni prywatnych, jak i biurowych

Noti to producent mebli, działający na krajowym rynku już od ponad dekady i od początku skupia się na tym, aby projektowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a równocześnie eleganckie i, co najważniejsze, aby wyróżniała je trwałość. Marka kooperuje z uznanymi polskimi projektantami, tworzącymi swoje projekty z pasją, dokładając wszelkich starań, żeby zawsze odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli marki Noti jest to, iż znakomicie pasują zarówno do przestrzeni firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti wykonywane są ręcznie z najlepszych surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o klimat, między innymi poprzez stosowanie technologii redukujących skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – projektując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, będące nowatorską interpretacją postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo siedziska z linii Stone czy Trefle bądź sofy z linii Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Wyjątkowe meble tego producenta można obejrzeć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu. Dodatkowo kolekcje Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Łodzi, w Gdańsku oraz w Katowicach.

Fotografia dzięki uprzejmości https://noti.pl

Lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]