Rolety okienne z Krakowa

8 sierpnia 2018

Nie masz koncepcji na modne i nowoczesne zaaranżowanie swojego mieszkania? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże całkowicie odmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą takiej przesłony możesz dodać kolorytu wszystkim wnętrzom lub nadać im intymnego i przytulnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc podpowie, jak dokonać dobrych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele modeli. Można je dzielić według różnych kryteriów. Jeśli idzie o tworzywo, to są rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym stopniem przepuszczania światła. Zazwyczaj jest to wygodny w utrzymaniu i prosty do czyszczenia poliester.
Ze względu na przeznaczenie można sklasyfikować rolety na ścienne oraz okienne. Kolejne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy typ jest rekomendowany do okien o niestandardowych wymiarach, z dużą ilością modułów albo wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są drogie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak ciągle rosnące grono producentów, obecnie rolety można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na co dzień cena jest niewysoka, a do tego zdarzają się również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i właściwie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bogata kolorystyka i bezinwazyjny montaż powodują, że tego rodzaju osłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w porównaniu do długiej żywotności i jakości rolety jest bardzo atrakcyjna, stąd nie brakuje miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz.