Profesjonalne urządzenia do domu i biura – ekspres do kawy Nivona

21 lipca 2020

Kawa to smaczny przysmak, którym od zarania dziejów cieszą się kolejne pokolenia jej pasjonatów. Wiele osób nie przetrwa dnia bez choćby jednej jej porcji, a są i tacy, którzy spożywają ją wręcz bez ustanku. Przeważnie zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednak najwięksi miłośnicy kawy kupują ją w ziarnach i często poszukują najlepszych sprzętów, z pomocą których uwolnią z nich cały potencjał. Z myślą o nich powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – idealny do mieszkania i hotelu

Pomimo iż Nivona jest względnie nową marką (powstała w 2005 r.), to dobitnie podkreśliła już swoje istnienie w sektorze sprzętu dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większą popularność znawców kawy, głównie za sprawą tego, że dostarcza na wskroś profesjonalne urządzenia w niezmiernie rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona odróżnia gustowny wygląd, utrzymany w neutralnej kolorystyce bieli, czerni oraz szarości. To dlatego doskonale pasują zarówno do kafejek oraz urzędów, jak i do kuchni naszych domów. I chociaż posiadają wiele funkcji, są to urządzenia całkiem łatwe w eksploatacji, z którym nie powinna mieć problemów żadna osoba.

Ekspresy do kawy Nivona – poznaj ich najciekawsze funkcje

Ekspresy marki Nivona posiadają wiele użytecznych funkcji. Część z nich, m.in. modele NICR 769 oraz NICR 789 można połączyć z Bluetooth i tym samym kierować nimi z poziomu telefonukomórkowego. Dzięki funkcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 670) szybko ubijemy puszystą piankę do espresso macchiato. Opcja “Moja kawa” umożliwia natomiast zapamiętanie własnych ustawień przyrządzania naparu. Ekspresy Nivona posiadają także wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wycisnąć ze skruszonych ziaren ich głęboki smak. Co najważniejsze, urządzenia marki Nivona można bez problemu zachować w czystości.