Nowoczesne meble biurowe – estetyczne i funkcjonalne środowiska pracy

13 lipca 2022

Nowoczesne meble biurowe zamówisz na www.balma.pl.

Dawno już odrzucono przeświadczenie, że wyłączną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Współcześnie projektując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble jakie w nim postawimy odznaczały się także ergonomią i przyjemnym dla oka designem. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej cechy znajdują się w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od czterdziestu lat wytwarza najwyższej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych odbiorców.

Nowoczesne meble biurowe – lepsza organizacja i wyższa skuteczność pracy

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To meble, które spełniają wszystkie potrzeby użytkownika. Pomagają one w lepszej organizacji zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Równolegle wyróżnia je wysoka trwałość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat również przy ich niezmiernie intensywnym użytkowaniu. Taki poziom wytrzymałości mebli możliwy jest wyłącznie przy utrzymaniu przez producenta najwyższych standardów produkcji, w tym w zastosowaniu najlepszych materiałów, ale nie małą rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to połączenie ergonomii z estetyką. Wszak mebel będący najważniejszym elementem przyjaznej przestrzeni biurowej musi dawać możliwość przystosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, lecz nie może jednocześnie zakłócać stylistyki otoczenia. W biurze pozostaje się przez co najmniej 8 godzin każdego dnia, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa jest efektywność jego pracy. Poza tym, wygląd biura jest niejako wizytówką firmy, która wiele może o niej zakomunikować przyszłemu kontrahentowi na długo przed podjęciem decyzji o kooperacji.

Poznański producent mebli biurowych – nie tylko biurka, stoły i regały

Fabryka mebli BALMA S.A. z Poznania w swojej ofercie produktów ma praktycznie rzecz biorąc wszystko co przydatne do wyposażenia biura. Pomijając standardowe wyposażenie jak szafy, stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również parawany i ścianki umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na indywidualne obszary, lady recepcyjne, taborety lub hokery z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki wpisujące się w nowoczesną biurową stylistykę. Znaczącą częścią oferty spółki BALMA są funkcjonalne biurka i stoły z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik szybko może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie zredukować ryzyko uciążliwego ból dolnej części pleców.

Lokalizacja:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]