Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

16 kwietnia 2021

Kapsułki Dolce Gusto znajdziesz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają nieograniczony dostęp do fantastycznych gatunków kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, w związku z tym na rynku szybko powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły pomału podbijać serca miłośników kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z przeróżnych europejskich krajów, w tym także z Polski. W rzeczy samej, kiedy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje smaczną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest najczęściej o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie negatywnie na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]