Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

23 marca 2022

Wdrożenia WooCommerce - skieruj się tutaj po więcej informacji o tych usługach.

Planujesz założyć sklep internetowy? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma moc zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można błyskawicznie spersonalizować z stosując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać wyższe pozycje w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi nabywców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się także ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić klientom przelew opłaty za zakupy przykładowo za pośrednictwem Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy danych sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, wykorzystanie tylko niezbędnych, przetestowanych wtyczek oraz prawidłową semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą także blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać opinie i różne porady dotyczące oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]