Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

12 lutego 2021

Na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ dowiesz się, komu zlecić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota użycia go w celu wyszukania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, iż każda firma pragnie teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, funkcjonujących jedynie w określonym województwie czy też nawet w jednym mieście, np. w Krakowie czy też w Lublinie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług stosują na ogół frazy lokalne, a więc mających w składzie nazwę danego miasta, np. “sklep z elektroniką kraków”, “hydraulik kraków” czy “piekarnia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na zaprezentowanie swoich usług ewentualnym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron internetowych oraz optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. Przez ten okres do głębi poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]