Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

5 stycznia 2023

Pełna oferta opieki nad stroną www.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez problemu można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a zarazem jest dość szybki, wykorzystuje się go obecnie do projektowania sklepów e-commerce oraz wymyślnych stron firmowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa przyczyną przykrych niespodzianek, zatem ważną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o regularnej instalacji najnowszych edycji CMS

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest z pewnością aktualizowanie jej do obowiązującej wersji WordPressa. Nagminnie jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zaniedbują cykliczne wdrażanie kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na zawirusowanie bądź ataki cyberprzestępców. Prócz tego, pomimo że WordPress jest bardzo nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z niezamierzonymi kłopotami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Stąd też wymagane jest, aby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, należy powierzyć aktualizowanie WordPressa niezależnemu znawcy.

Opieka nad stroną – usługa dla przedsiębiorstw oraz blogerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana głównie do klientów biznesowych, zarówno małych jak i dużych firm, którzy troszczą się o wydajne oraz nieustanne funkcjonowanie ich strony oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest również freelancerom i blogerom mającym prywatne strony. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta likwidowanie następstw ataków, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz przeprowadzenie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też różnego typu monitoringi (np. zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]