Obozy tenisowe

6 sierpnia 2022

Szukasz szczegółowych wiadomości o obozie tenisowym? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://tinyurl.com/y3gxzpxr.

Wakacje to czas, który możesz przesiedzieć w pokoju, oglądając po kolei filmy. Możesz również spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą propozycją spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Najczęściej lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po trzy godziny treningu każdego dnia. Poza tym, uczestnicy chodzą na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego typu grach. Nie zabraknie też tradycyjnego zwiedzania. Z kolei w czasie pieszej wycieczki można podziwiać lokalną faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że udane wakacje to wyjazdy poza krajem. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie może być w nad polskim morzem. Właśnie tam organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – dla kogo?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znajdziemy również oferty dla całych rodzin.

Lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]