Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

8 lutego 2020

Na www.fotografsv.pl znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości

Wnętrza 3D to doskonały sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, nieruchomości czy powierzchni usługowej, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu klientów sposobność obejrzenia takiego wnętrza przed wyborem oferty jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo biura firmy bądź hostelu, możemy przerzucić się jednym kliknięciem do dowolnego wnętrza, a potem zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Taką formę promocji można wykorzystać do zaprezentowania pracowni, hotelu czy restauracji, a także w prosty sposób zademonstrować znacznemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy budynek, żeby ewentualni klienci mieli możliwość dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto zamówić z kilku przyczyna. Najważniejszy z nich to możliwość opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie internetowej czy udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość zachęcenia klienta, żeby wybrał nasze usługi . Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę zaczną darzyć ją znacznie większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to też znakomita metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — trzeba po prostu powierzyć jego wykonanie profesjonalnemu fotografowi.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]