Czy warto reklamować firmę za pomocą filmów eventowych?

20 października 2019

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to nadzwyczaj efektywna metoda na wypromowanie własnego biznesu, produktów bądź usług. Profesjonalnie przygotowany klip przyciąga uwagę nowych klientów i doskonale kreuje pozytywny wizerunek marki. W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się filmowanie targów, akcji promocyjnych, konferencji i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje dużo doświadczonych firmwykorzystujących najwyższej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na filmowanie eventów?

Filmowanie wydarzeń i imprez to perfekcyjny sposób na zarejestrowanie fenomenalnej atmosfery oraz przebiegu danej imprezy. Dynamicznie zmontowany klip może przekonać donatorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a widzów – do partycypacji w kolejnej edycji wydarzenia. Relacja w postaci klipu o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Ten sposób reklamy można także wykorzystać online – na własnej stronie www czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij ekspertów

Doświadczony i kompetentny zespół posiada specjalistyczny sprzęt, który sprawia, że filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez korzystają w swojej pracy między innymi z najwyższej jakości lustrzanek cyfrowych nagrywających w rozdzielczości 4K, dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka, kamer sportowych czy stabilizatorów obrazu, a to zaledwie nieznaczny ułamek sprzętuzapewniającego perfekcyjną jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem stosują również specjalistyczne oprogramowanie do montażu klipów.