Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

29 stycznia 2020

Jeśli ciekawi Cię korzystna oferta wypraw w góry, wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który ceni bezpieczne i rzetelnie przygotowane wyprawy w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią czynne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to propozycja dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń i sprawdzenie się w trudnych warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]