Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

19 kwietnia 2020

Wakacyjny kurs rysunku Kraków - na tej stronie zobaczysz unikalną ofertę

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]