Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

19 września 2022

Kurs modelowania 3D - tutaj poznasz korzystną ofertę.

Świat rysunku bez ustanku się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili ogromnych kosztów – można przecież pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który zarazem jest całkiem darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w niewielkich grupach

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, aczkolwiek proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz jest dość męczący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne dla tych, którzy dopiero poznają Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta pokazując elementy, które należy dopracowac i proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, by był on prowadzony w jak najmniejszych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w w branży gier komputerowych i projektowej

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży filmowej, gier komputerowych i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje tym samym masę perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i miłośnicy animacji, którzy pragną poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też znaleźć nowe drogi ekspresji.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]