Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs

14 października 2020

Jeżeli jesteś zainteresowany digital paintingiem, koniecznie zajrzyj tutaj

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]