Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

17 maja 2019

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na śliskiej nawierzchni. Często prowadzimy także sprawy wynikłe ze strat zaistniałych podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznym stanem hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się także osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak powikłania przy porodzie lub operacji, podanie niewłaściwych leków czy leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Działania kancelarii radcy prawnego w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw o odszkodowanie mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak pobicie, wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba czy niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani Klienci. Naszym obowiązkiem jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.