Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

14 października 2018

Producent stolarki drewnianej - sprawdź najnowszą ofertę

Naturalne okna drewniane są niezwykle eleganckie i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od staroświeckich budynków po współczesne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna wytwarzane przy użyciu innowacyjnych metod

Okna drewniane cechują się współcześnie niskim współczynnikiem utraty ciepła, ponieważ tworzone są z wykorzystaniem zaawansowanych metod. Producenci okien drewnianych dodatkowo je gruntują, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane wyglądają niezwykle pięknie, posiadają opływowe profile, najlepszej jakości okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna miejscowego – np. dębu, jak i typów egzotycznych (meranti). Okna drewniane są modne nad Wisłą, ponieważ łączą tradycyjne materiały z teraźniejszymi metodami.

Producent okien drewnianych – drewno jako komponent nietoksyczny

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia dźwiękochłonność oraz komfort. Naturalne drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Rzecz jasna producent okien drewnianych zapewnia także estetyczne schody, pasujące do zabytkowych budynków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy pracach konserwatorskich zabytków – to komponent organiczny i całkowicie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i estetyczne materiały drewniane.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]