Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

28 grudnia 2020

Na barteksitarski.pl dowiesz się więcej o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w Twoim nowym gniazdku każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych ofert nie powinno jednak być źródłem problemów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, jeśli zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które wyjście okaże się bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny dokument. Ich najmocniejszą stroną jest na pewno cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za nieco więcej, niż dwa tysiące PLN. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych nieruchomości. Wybierając podobne rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego sporządzeniem architekt dowie się, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Ceny w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy niż katalogowy – klienci, którzy na niego postawią muszą przygotować się na wydatek około 200 zł za m2.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]