Bartłomiej Sitarski – architekt

26 maja 2022

Decyzje czekające na nas w pierwszej fazie wznoszenia domu decydują o tym, czy odpowie na nasze potrzeby. Z tego powodu musimy dobrze przemyśleć każdy aspekt i, jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić wszystkie pokoje oraz pomoże dostosować dom do naszych potrzeb. Z jakich powodów warto zdecydować się na pomoc dobrego architekta?

Jak znaleźć technologie? Z pomocą przyjdzie architekt

Potencjalni posiadacze własnego lokum mogą mieć trudności z wyborem technologii, w których budynek zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja okazuje się bardzo ważna, bo mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Ze względu na to, należy wcześniej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że później będzie nam się dobrze żyło.

Nie potrafisz wybrać projektu? Pomoże architekt

Dom w starym stylu czy może któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub piętrowy? Podobnych pytań budujący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych problemów pomoże nikt inny, jak architekt. Może zaproponować któryś z opracowanych wcześniej projektów albo zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Spotkaj się z architektem i ustal szczegóły

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Powinniśmy też na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jak dużymi funduszami dysponujemy – architekt będzie w stanie doradzić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować wszystkie papiery posesji.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]