Symbol elegancji – srebrne kolczyki

22 października 2018

Szukasz kolczyków? Powinieneś odwiedzić ten adres

Jednymi z najchętniej kupowanych przez Polki akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i mniej oficjalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także w jakich sklepach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – jaki wzór wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najbardziej modne są lekkie wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają sylwetkę. Są ozdobione szlachetnymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Elementy zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Dobierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz metodę ich wykonania – najbardziej gustowne wykonano techniką matowienia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały doskonale, należy skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się przecierać je co jakiś czas miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu preparaty niezwykle rysują delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają szybką dostawę i przeróżne promocje. Poza tym zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane panie domu.