Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

17 marca 2021

Sprawdź, gdzie zamówić tabliczki na drzwi.

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo przeróżnych pomieszczeń o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym wyróżniają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o sklep, przedszkole, urząd czy biuro – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odszukanie pokoju, który aktualnie jest naszym celem. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, biur i banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w urzędzie ma miejsce odejście pracowników, dane na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się obecnie ogromną popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz tego znaku jest zatem bardzo jasny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się również przy wejściu do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają trudności z samodzielnym poruszaniem się.

Lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]